FeedDinner 2018
2 серпня Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк перебував з робочим візитом у Чернівецькій області. Під час поїздки очільник відомства оглянув посіви СФК Агрофірми «Оршівська» та позитивно оцінив роботу підприємства, що входить до складу корпорації «Сварог Вест Груп».

Про успіхи у рослинництві міністру та представникам органів державної влади розповів голова правління корпорації «Сварог Вест Груп» Андрій Гордійчук. Він зазначив, що висока ефективність у цьому господарстві досягається першочергово завдяки застосуванню сучасних виробничих технологій та внесенню органічних добрив. «Вчасне внесення мінеральних добрив, перехід на органічне підживлення врожаїв за рахунок розвитку тваринництва, застосування передових технологій – це ключові складові отримання високих врожаїв. За цьогорічними прогнозами, з огляду на сприятливі погодні умови, врожаї на Буковині будуть особливо гарними», – прокоментував Андрій Гордійчук.

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв також наголосив на екологічності продукції, що вирощується на Буковині. За його словами, визначальним у сільському господарстві регіону стає виробництво органічної «чистої» продукції. «Ми можемо сміливо експортувати нашу продукцію на ринки Росії, країн СНД та Європейського Союзу, а тому інвестувати кошти у її виробництво надзвичайно перспективно, позаяк світовий попит на якісну, безпечну та «органічну» продукцію рослинництва і тваринництва тільки зростає», – відзначив Михайло Папієв
FeedDinner 2018