FeedDinner 2018
Мінагрополітики. Незважаючи на не зовсім сприятливі цьогорічні погодні умови для аграріїв, запасів зерна достатньо для забезпечення стабільності на ринку цін на хліб.

Прогноз Мінагрополітики щодо виробництва зерна, наданий ще у квітні поточного року, повністю підтверджено під час збору врожаю-2012. Станом на 23 серпня намолочено 25,2 млн. тонн зерна (у початково оприбуткованій вазі). Тобто, можна констатувати, що виробництво пшениці у заліковій вазі становитиме понад 14 млн. тонн, ячменю – понад 6,5 млн. тонн, жита – майже 700 тис. тонн. Крім того, виробництво кукурудзи очікується у обсягах близько 22 млн. тонн. Загальне виробництво зерна з урожаю нинішнього року прогнозується на рівні 45-47 млн. тонн.

Крім того, ще у березні поточного року Мінагрополітики України, за результатами зимівлі озимих культур, прогнозувало подальший несприятливий вплив погодних умов на стан вегетації сільськогосподарських культур. Внаслідок чого були прийняті відповідні управлінські рішення про необхідність збільшення внутрішніх запасів зерна урожаю минулого року на поточний зерновий рік. Так звані перехідні запаси було збільшено удвічі проти традиційного рівня – до 12 млн. тонн.

Таким чином, пропозиція ринку – ресурсне забезпечення у поточному маркетинговому році становитиме 58-59 млн. тонн. Такий рівень наповнення внутрішнього ринку не лише цілком задовольняє внутрішні потреби держави, які трохи перевищують 28 млн. тонн, а й дає змогу експортувати 22-23 млн. тонн зерна на зовнішні ринки.

Наповнення ринку хліба у поточному році, разом з запасами минулорічного зерна, становитиме понад 20 млн. тонн, з яких продовольчого – 12,7 млн. тонн. При цьому річна внутрішня потреба пшениці оцінюється у 11,4 млн. тонн, з яких на харчові цілі – 5,2 млн. тонн. Тож як свідчать наведені дані, внутрішні потреби пшениці майже у 2 рази, а продовольчі потреби – ще більше, покриваються за рахунок наявних ресурсів.

Ще одним чинником, яким наразі деякі експерти мотивують прогнози зростання цін на хліб та інші харчові продукти, є загальне зростання світових цін. Дійсно, через посуху у США, Російській Федерації, недобір урожаю у Євросоюзі, світові ціни на зерно та іншу продукцію зросли. Проте механізм внутрішнього формування цін для нас є дещо іншим – ми є виробником продукції.

З одного боку – це прекрасна можливість компенсувати втрати сільгоспвиробників від недобору зерна, а з іншого – дає можливість забезпечити стабільним рівень внутрішніх цін на хліб та хлібопродукти, і через корми – на продукцію тваринного походження. Адже, при рівні експортних цін пшениці у 290-300 доларів США за тонну, вартість пшениці ІІІ класу на внутрішніх елеваторах повинна становити близько 1800-1900 гривень за тонну. Ми вже маємо досвід, коли при такому рівні цін, було рентабельним виробництво хліба та забезпечено стабільність споживчих цін на хліб для споживачів.

Крім того, є значні ресурси для державного регулювання ринку хліба. Так, з цією метою у Аграрному фонді накопичено 2 млн. тонн продовольчої пшениці, яка буде перероблятися на борошно та через механізм державних інтервенцій буде поставлятися у регіони для виробництва хліба. Вказані обсяги становлять близько 40% від річної потреби використання пшениці на харчові цілі. При цьому необхідно врахувати, що ціни, за якими буде поставлятися таке борошно, будуть практично відповідати рівню минулорічних. Зокрема, пшеничне борошно вищого ґатунку – по 2896 грн/т, пшеничне борошно І ґатунку – по 2711 грн/т, пшеничне борошно ІІ ґатунку – по 2381 грн/т, житнє борошно – по 2279 грн/т. Вказані цінові показники дають змогу наповнити ринок доступною та якісною сировиною для виробництва хліба та забезпечити потреби підприємств хлібопекарської галузі в борошні за фіксованими цінами.

Поряд з цим, на виконання норм Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні» за участі органів влади на місцях в регіонах формуються регіональні ресурси продовольчого зерна у обсягах майже 1,6 млн. тонн. Таким чином, близько 70% від річного обсягу продовольчого використання пшениці у 2012/13 маркетинговому році може бути забезпеченим за участі державних та регіональних ресурсів зерна.

Враховуючи викладене, можна констатувати контрольованість та регульованість ситуації на внутрішньому ринку зерна та продуктів його переробки, відсутність умов для дестабілізації ринку і зростання споживчих цін
FeedDinner 2018