FeedDinner 2018
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ. Одним з ключових завдань Держземагентства України на сьогодні є виконання Закону про Державний земельний кадастр та запуску з 1 січня 2013 року надсучасної автоматизованої системи електронного Державного земельного кадастру. На цьому наголосив Голова Держземагентства України Сергій Тимченко, звітуючи про діяльність земельного відомства на засіданні Кабінету Міністрів України.

У рамках співпраці Уряду зі Світовим Банком минулого року завершено першу в історії аерофотозйомку всієї території країни, що дало змогу забезпечити картографічну основу кадастру. На основі цих знімків виготовлено та підготовлено до завантаження ортофотоплани масштабу 1:2 000, 1:5 000,1:10 000 на 100 % від запланованої площі.
Триває розробка програмного забезпечення кадастрової системи, пілотна версія якої розгорнута на базі Харківської області.

Для інформаційного наповнення Державного земельного кадастру тривають масштабні роботи з перетворення архівних паперових носіїв в електронну цифрову форму.
Так, наприклад, тільки за червень-липень 2012 року до центральної бази даних внесено інформацію про 24 млн. присвоєних кадастрових номерів, перетворено в електронний вигляд близько 40 тисяч планово-картографічних матеріалів.

Розпочато розробку веб-порталу, з якого громадяни України у вільному доступі з 2013 року в режимі он-лайн зможуть переглядати карту з земельними ділянками та повною інформацією про них
FeedDinner 2018