FeedDinner 2018
Мінагрополітики. Розвиток обслуговуючих кооперативів у селах активно підтримується з боку держави. Зокрема, з державного бюджету планується виділити 100 мільйонів гривень на підтримку кооперативного руху. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

«Кооперативна форма господарювання на селі – це питання номер один. На сьогодні вже передбачено 10 мільйонів гривень для підтримки кооперативів. Також будуть внесені зміни до бюджету щодо виділення 100 мільйонів гривень на розвиток молочних кооперативів. Ми будемо здійснювати фінансування кооперативів для підтримки одноосібника», – заявив Микола Присяжнюк.

Раніше Міністр повідомляв, що розвиток кооперативного руху стане ефективним механізмом згуртування селян та вирішення низки соціально-економічних проблем у сільській місцевості. Зокрема, сприятиме створенню нових робочих місць, комфортних умов проживання для селян та збільшенню їхніх доходів. Для цього Уряд забезпечує всі необхідні умови, наприклад, виплачує дотації на утримання та збереження молодняку ВРХ. Наразі планується створити 1500 селянських кооперативів
FeedDinner 2018