FeedDinner 2018

ДПЗКУ.Минулого тижня ПАТ«Державна продовольчо-зернова корпорація України» отримала офіційне повідомлення про те, що з липня 2013 року корпорація внесена до Реєстру постачальників ( WFP Vendor Roster ) зернових культур Всесвітньої Продовольчої Програми ООН.

Як відзначив голова правління держкорпорації Ігор Якубович, - "це дуже вагома і знакова подія для України, як для світового продовольчого експортера. ДПЗКУ стала першою вітчизняною компанією (юридично зареєстрованою в Україні), яка отримала подібний статус у Всесвітній Продовольчої Програмі ООН. Адже дотепер окремі українські експортери зерна брали участь у зазначеній Програмі через закордонні представництва або партнерів-нерезидентів".

За словами Ігоря Якубовича, віднині ДПЗКУ отримує доступ до безпосередньої участі у всіх тендерах на поставку для продовольчих програм ВПП ООН зернових культур - пшениці , кукурудзи та сорго.

"Тим самим, ДПЗКУ як державний оператор і Україна загалом отримують нові канали та ринки збуту вітчизняного зерна. Крім цього, зміцнюється авторитет і міжнародний імідж України як ефективного учасника програм ООН з подолання глобальної продовольчої кризи", - наголосив він.

ДОВІДКА

Всесвітня Продовольча Програма (ВПП) ООН є агентством ООН, що знаходяться на передовій лінії боротьби з голодом у глобальних масштабах. Це найбільша в світі організація з надання гуманітарної допомоги. Всесвітня Продовольча Програма (ВПП ) ООН була заснована відповідно до резолюції 1714 (XVI ) Генеральної Асамблеї ООН від 19 грудня 1961 р. Свою офіційну місію ВПП розпочала в 1963 році. Працює у тісній взаємодії з такими агентствами, як Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО), Міжнародний Фонд сільськогосподарського розвитку (МФСР), а також з урядами країн, іншими агентствами ООН і партнерами з неурядових організацій. До її складу входять всі члени ООН. На даний час ВПП є найбільшою в світі міжнародною гуманітарною організацією з надання невідкладної продовольчої допомоги жертвам стихійних лих або збройних конфліктів (на це спрямовується понад 80 % ресурсів організації) , а також з підтримки проектів розвитку у країнах з низьким рівнем доходів на душу населення та хронічним дефіцитом продовольства.

ВПП щорічно надає продовольчу допомогу в середньому 100 млн. людей у 80 країнах світу. В організації працює понад 12 тис. чол. З часу свого створення ВПП вклала понад 30 млрд. доларів США у вирішення глобальної проблеми голоду

FeedDinner 2018