FeedDinner 2018

Корпорація «Сварог Вест Груп» завершила збір ранніх культур. Всього у господарствах корпорації обмолочено 18 тисяч гектарів та зібрано 112 тисяч тонн зерна озимої та ярої пшениці, гірчиці, гороху.

Рекордні показники врожайності отримано по озимій пшениці: на окремих полях урожайність пшениці складала до 105 ц/га.

Озиму пшеницю зібрано на площі 12 971 га, зерно продовольчого класу складає 70%. Середня врожайність озимої пшениці на полях «Сварог Вест Груп» склала 88 ц/га, що на 40% перевищує показник по компанії у 2013 році (63 ц/га) та більше ніж удвічі перевищує середній показник 2014 року по Україні (40 ц/га).

Історично високі показники урожайності корпорації «Сварог Вест Груп є очікуваним результатом оптимально підібраних технологій та комплексних підходів до вирощування сільськогосподарських культур: якісний та високопродуктивний насіннєвий матеріал, в тому числі власного виробництва, засоби захисту, добрива, техніка та запуск власної повномасштабної програми Precision Agriculture.

Про «Сварог Вест Груп»

Корпорація «Сварог Вест Груп» – найбільш ефективна та технологічна аграрна компанія України в галузі рослинництва. На сьогодні корпорація працює в трьох областях – Хмельницькій, Чернівецькій та Житомирській. Земельний банк складає 80 тис. га. Основні напрями роботи підприємств корпорації:

рослинництво: вирощування зернових, олійних і технічних культур;

молочне і м'ясне тваринництво;

садівництво;

насінництво (сучасний насіннєвий завод, виробництво, доробка та реалізація насіння);

зберігання продукції (сучасні зерно- і фруктосховища);

сучасні МТС;

точне землеробство.

Корпорація «Сварог Вест Груп» створена у 2003 році. Очолює корпорацію – голова правління Андрій Андрійович Гордійчук

FeedDinner 2018