FeedDinner 2018

На Кіровоградщині, а саме в селі Юхимівка Знам’янського району, відкрито новий кооперативний молокопереробний цех, у церемонії запуску якого взяли участь фахівці Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Цех збудовано у рамках проекту «Створення молочних ланцюгів доданої вартості». Планується забезпечити виробництво продукції за узгодженим ланцюгом: виробник – молокоприймальний пункт кооперативу – переробні потужності сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу – споживачі (державні соціальні заклади за підтримки місцевої влади, з перспективою збільшення об’ємів переробки та збуту для задоволення потреб інших місцевих споживачів через різні канали збуту).

Це дозволить переробляти прогнозовані об’єми молока високої якості (3 тонни на день) та підвищувати доходи сільських жителів - дрібних виробників молока, які отримують можливість користуватися послугами різних сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, уникаючи конкуренції та кооперуючись між собою в наданні послуг

FeedDinner 2018