FeedDinner 2018

Agravery. В Миколаївському порту реалізовують інвестиційну програму, яка складається з 4 проектів: реконструкції та облаштування трьох складів під зберігання і перевалку зернових і олійних культур, а також будівництва 1 зернового комплексу в тилу 8 причалу.

Про це повідомив директор порту Сергій Колтипін, передають «Порти України».

«Зараз 8 причалу немає, є місце для його будівництва, яким буде займатися ДП АМПУ, а інвестор створить перевалочні потужності, і разом зі складом, що знаходиться в тилу причалу №9 вийде зерновий термінал. Інвестиції складуть близько 705 млн грн», — зазначив Колтипін.

За його словами, інвестором є ТОВ «Нікморсервіс».

«Що стосується будівництва терміналу, то йде оформлення відповідних документів, отримання погоджень. Затримка — з будівництвом причалу», — додав директор порту.

«Склад належить державі в особі Мінінфраструктури України. Ми, держпідприємство, є балансоутримувачами. Фонд державного майна України (його регіональні відділення) має повноваження, зокрема, щодо передачі в оренду цього об'єкта, є орендодавцем за договором. Передача в оренду портових об'єктів нерухомості відбувається за згодою Мінінфраструктури», — розповів Колтипін.

За його словами, решта 3 проекти — це реконструкція та облаштування складів, розташованих в тилу причалів №10, 12, 13 під зберігання і перевалку зернових і олійних культур, на яких буде організовано механізоване вивантаження машин і залізничного рухомого складу, проведення лабораторного аналізу якості вантажів, інший сучасний сервіс.

Директор Миколаївського порту зазначив, що внесок інвесторів в три склади становитиме 15 млн дол.: 4 млн дол., 5 млн дол. та 6 млн дол.

«У два проекти інвестує американська компанія Bunge (через афільовані компанії), в один проект — китайська компанія COFCO AGRI. Ці інвестори вже реалізували глобальні проекти в Миколаївському порту. У червні цього року відбулося відкриття перевантажувальних терміналів (в районі 13-14 причалів і 1-2 причалів), компанії інвестували 180 млн дол. і 75 млн дол. відповідно», — розповів Колтипін.

За його словами, від реалізації нових проектів очікується збільшення обсягів вантажопереробки на 2,8 млн т за рік, при цьому портові збори з суден виростуть не менше ніж на 170 млн грн в рік (якщо збережеться нинішній курс гривні, адже ставки прописані в доларах)

FeedDinner 2018